╚═►KaNqaLaR◄═╝
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

╚═►KaNqaLaR◄═╝

Forum Chat Sohbet Mynet Xat Radyo müzik eglence

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EN KORKUNÇ GECEM

YazarMesaj
Admin
Kurucu pisqo
Kurucu pisqo
Admin

EN KORKUNÇ GECEM Empty
MesajKonu: EN KORKUNÇ GECEM   EN KORKUNÇ GECEM Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 6:30 pm

ben karanlıktan aşırı derecede korkan bi insanım bu yüzden karanlıkta bi sürü işaretler we gölgeler görürüm ama nedense hiç bağıramam o an dilim tutulur her neyse biz arkadaşlarla cin ruh falan çağırdık zewk olsun die sonra hepimiz feci şekilde korktuk we ben gece yatamadım uykuya dalmıştım gece saat 3 gibi uyanıp lawaboya gittim we geri geldim sonra da yatamadım gözüme uyku girmedi we uyumaya çalıştım ondan sonra da fısır fısır sesler duydum sanki iki kişi odanın içinde konuşuyolardı ama anlayamıyordum işte annemi we babamı kontrol ettim mışıl mışıl uyuyolardı çok korkmuştum sonra kardeşimi kontrol ettim oda uyuyodu sonra korktum we üstümü örttüm kafamda dahil olmak üzre sonra da o korku ile baya bi kaldım seslerde dewam etti zaten sonra ezan okundu aklıma gelen bütün duaları ettim sonrada nasıl uyuduğumun farkında değilim zaten ama bildiğim tek bişey war eğer öle bi gece olursa herhalde kalp krizinden ölürüm walla:(
https://orjinal.yetkin-forum.com

EN KORKUNÇ GECEM
1 sayfadaki 1 sayfası