╚═►KaNqaLaR◄═╝
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

╚═►KaNqaLaR◄═╝

Forum Chat Sohbet Mynet Xat Radyo müzik eglence

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HAYAT KADINI

YazarMesaj
Admin
Kurucu pisqo
Kurucu pisqo
Admin

HAYAT KADINI Empty
MesajKonu: HAYAT KADINI   HAYAT KADINI Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 5:07 pm

Bu hikayede,bir hayat kadını baş röl oyuncusudur.Birgün yine hayat kadını hergün ki gibi otoyolda müşteri beklerken bir adam yanına gelir bu adam çok eskiden annesi tarafından yetimhaneye atılmışdır ve oradanda çok eziyet görmüşdür kadın bakıcıları tarafından bu yüzden kadınlardan nefret eder duruma gelmişdir.Kadın ise adamın teklifini kabul ederek onun ewine yol alırlar.Ewe geldiklerinde adam ilk önce ben mutfakdan yiyecek bir şeyler getiriyim der ve mutfakdan geri dönüşünde elinde bir bıçakla gelir.Kadın ne yapıyorsun sen dediğinde ise seni akşam yemeğine hazırlıyorum der.Kadın çok korkar ilk önce şaka olduğunu zanneder ve panikler.O anda adam deli gibi gülmeye başlare kadın gerçekden şaka zanneder ama adam kadını öldürür.Ve onu ölüsünü teker teker keser parçalara ayırır ve saksıya koyar üstüne toprak atarak çiçek diker.Ve daha sonra adamdan tedirginlenen bina sakinleri adamı polise şikayet eder.Polis adamın ewini arar ancak birşey bulamaz ama bu ewde kanlı kadın üstleri yerlerde ve duvarlarda sürükenmiş kanlar bbulur.Derinlemesine araştırmalar yapar ve bulamazlar sonra adam toprak saksısını yeere vurur içindekiler dökülür ve adam tabağın içine oradaki etleri koyar bu kadın etidir yiyiniz der.Sonra adamlar araştırırlar ve bu adama sorarlar bu kadını neden öldürdün annene nasıl kıydın derler.Adam birden çok olur yoksa o beni yıllar önce yetimhaneye terkeden annemmiydi der.Polisler onaylarlar.Sonra adam gülmeye başlar ve ardından ağlar.Anneme bir kere dahi olsun tenine dokundum der.
https://orjinal.yetkin-forum.com

HAYAT KADINI
1 sayfadaki 1 sayfası